DYMO RhinoPro Etiket Makineleri

Sırala
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

DYMO RhinoPro Etiket Makineleri

İşinizi profesyonellik ve gururla tamamlayın! Tüm ürünlerimiz bulunduğunuz endüstri dalının en ağır koşullarına dayanabilecek şekilde üretilmiştir.

Tel/Kablo Etiketleme: Gelişmiş etiketleme işlevi tel veya kablo çapına göre otomatik olarak doğru etiketi ve metin boyutunu seçer.

Hangi endüstri dalında olursanız olun DYMO® Endüstri ürünleri her türlü kurulum işinize profesyonel bir görünüm katar.

Etiketleme makinelerimiz ve şeritlerimiz hem endüstriyel standartları hem de sizin standartlarınızı karşılayan sonuçları kolayca almanızı sağlar.

Paneller ve Bloklar : Bağlantı panosu, terminal bloğu ve modüler bileşenler için şeritleri anında biçimlendirin ve seri halde çıkarın.

Bayrak ve Dikey Etiketler: Tek düğmeye basarak kolay okunan işaretler ve diğer ilgili uygulamalar için metni dikey olarak hizalayın.

Sabit Uzunlukta Şeritler: Sabit uzunluk düğmesi otomatik ortalama yapar ve ihtiyacınıza göre sabit uzunlukta şeritler basar.

Terim Kitaplığı: Dahili kitaplıktaki 150'den fazla terim içinden seçim yapıp yazdırarak daha az zaman harcayın.

Semboller: Ohm, toprak, telefon, veri ve faks dahil yaygın veri iletişimi, elektrik, pro AV ve güvenlik simgelerine hızlı erişim sağlayan Simge düğmesi.

DYMO Endüstriyel seri etiketleme makinelerini en uygun fiyatlara sunuyoruz. Toplu alımlarınız için satis@dymoetiketim.com 'a mail atabilirsiniz. 

dymo rhinopro 5200dymo rhinopro 4200dymo m11dymo m11 endüstriyel mekanik etiketleme makinesidymo rhino

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.